Flash

UBYTOVANIE V PENZIÓNE NOSTALGIA

Penzión Nostalgia ponúka ubytovanie v Banskej Štiavnici pre 24 osôb. K dispozícii je 5 dvojlôžkových izieb, 3 apartmány a celkovo 8 prístelkov. Môžete si posedieť v spoločenskej miestnosti so štýlovou pecou, TV so satelitom a detským kútikom, prípadne vo vinotéke alebo v romantickom salóniku. Pre hostí je k dispozícii kuchyňa s kompletným vybavením a možnosťou posedenia v príjemnom dvorčeku penziónu.

Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC (1 apartmán ponúka masážnu sprchu), TV so satelitom (6 slovenských programov, české programy a viac ako 100 zahraničných programov). V celom objekte penziónu je WIFI pripojenie.

V každej izbe je možnosť oddelených alebo manželských lôžok, k dispozícii je tiež detská postieľka a stolička na jedenie.

Check in je možný od 14:00 do 20:00 a check out najneskôr do 10:00. Check in po 20:00 je možný po dohode a môže byť spoplatnený.

Prístup ubytovaných hostí do penziónu je možný 24 hodín denne prostredníctvom vlastného kľúča. Čas ubytovania odporúčame dohodnúť telefonicky na čísle 0940 517 983 s personálom.

Penzión Nostalgia vlastní 5 parkovacích miest priamo pri penzióne. Dostupnosť parkovania je potrebné overiť vopred.