Flash

NAŠE SLUŽBY

Parkovanie:
Pri penzióne a nachádza 5 parkovacích miest. Rezervovať sa dá najviac 1 auto na izbu/apartmán. Cena parkovania je 8€/noc. Parkovanie je potrebné si vopred zarezervovať.
V prípade, že všetky miesta pri penzióne sú už obsadené, môžu hostia parkovať na parkovisku hostela Skautský dom v cene 6€/noc, 370m od penziónu Nostalgia, alebo na záchytnom parkovisku „Pod plavárňou“ (1€/hod, prvá hodina zdarma, max. 8€/deň (380m od penziónu). Navigačnú kartu Vám poskytneme pri odovzdaní izby.

Stravovanie
Penzión Nostalgia ponúka pre svojich hostí raňajky v cene 4 €, deti do 12 rokov 4€ formou švédskych stolov. V prípade záujmu a po dohode zabezpečujeme aj plnú penziu v našej reštaurácii Monarchia.

Catering
Zabezpečujeme teplý aj studený bufet, grilovanie, pohostenia pre oslavy a iné podujatia.

Semináre
Na organizovanie seminárov a prednášok ponúkame spoločenskú halu so štýlovou historickou pecou pre 24 osôb. Poskytujeme flipchard, projektor, plátno, CD prehrávač. Penzión Nostalgia ponúka možnosť organizovania spoločenskej akcie „na kľúč“ aj pre vyšší počet osôb s využitím ubytovacích kapacít susedného penziónu vzdialeného cca 10 m. Zabezpečujeme profesionálne sprevádzanie, catering, dopravu a doplnkový program. Pre klientov vieme pripraviť aj menšiu spoločenskú miestnosť pre 20 osôb v rámci apartmánu na prízemí. Najstaršou časťou domu je pivnička pre asi 10 osôb.